• Logistikos ir transporto kompanija

Logistikos ir transporto kompanija

Kiekviena organizacija, ieškodama partnerių patikimam bendradarbiavimui, nuolat susiduria su problema: kurią iš daugelio savo paslaugas siūlančių kompanijų pasirinkti patikimai partnerystei?

Logistikos ir transporto kompanija „Sadvitos transportas“ savo paslaugas kryptingai teikia nuo 2004 m.

Pagrindinė organizacijos veikla – vietiniai ir tarptautiniai pervežimai, krovinių gabenimas laivais, geležinkeliu bei autotransportu; krovinių perkrovimas Klaipėdos ir kituose uostuose; tarpininkavimas muitinėje; optimalių krovinių gabenimo maršrutų parinkimas, transporto logistika; krovinių pristatymas „nuo durų prie durų“; visų tipų laivų agentavimas; laivų frachtavimas.

Profesionali įmonės vadyba leidžia operatyviai reaguoti į greitai kintančią aplinką. Mes nuolat tobuliname savo pajėgumus, konkuruojam, siekiame pirmauti ir visais būdais stengiamės suteikti aukščiausią paslaugų kokybę. Mes vertiname savo klientus ir saugom jų nuosavybę, patikėtą mums.

Mūsų klientai – organizacijos, kurios brangina savo ir savo klientų laiką, kurios nenori turėti rūpesčių dėl saugaus savo krovinių gabenimo į bet kokias pasaulio šalis ir kurios ieško ilgalaikių bei patikimų partnerių.

Mus renkasi ne tik Lietuvos ir kitų Europos šalių, bet ir Rusijos kompanijos, kurių gautus užsakymus mes vertiname ir jais džiaugiamės.


Bendradarbiavimo nauda:

 • Palankios kainos.
  Mes naudojamės patikimais ryšiais su partneriais ir kruopščiai sudarome optimalius projektus ir transporto maršrutus, kuriuos siūlome jums už geriausią įmanomą kainą.
 • Įvairiapusis požiūris.
  Mūsų specialistai pasirūpins visais su gabenimu susijusiais klausimais: jie kruopščiai apsvarstys gabenamų prekių specifiką, sudarys pelningiausią tiekimo grandinę, pasiūlys geriausius draudimo planus ir išspręs klausimus, susijusius su krovinių muitiniu įforminimu.
 • Tikslus sutarties vykdymas.
  Mes žinome, kaip svarbu prekes pristatyti į reikiamą vietą reikiamu laiku. Todėl savo darbe laikomės principo griežtai laikytis nustatytų terminų.
 • Aukšta paslaugų kokybė.
  Mes vertiname kiekvieną klientą, todėl ypatingą dėmesį skiriame kokybiškam visų krovinių gabenimo paslaugų atlikimui ir atsižvelgiame į individualius kliento poreikius.

Mielai rasime idealų logistikos sprendimą jūsų įmonei!


UAB „Sadvitos transportas“

Belfastas, Jungtinė Karalystė
+370 (610) 05999
sales@sadvita.co.uk

Privatumo politika

UAB „Sadvitos transportas“

Šilutės pl. 2, 318 kab.,
LT-91111 Klaipėda, Lietuva
+370 (656) 47307
sales@sadvitairko.lt

Įmonės kodas: 304124685
PVM kodas: LT1000009853811

Susisiekite su mumis