Krovinių gabenimas jūra

Krovinių gabenimas jūra

Krovinių gabenimas jūra – labiausiai paplitusi transportavimo rūšis, užtikrinanti maksimalų krovinio saugumą. Skaičiuojama, kad daugiau nei 75 proc. visų tarptautinės prekybos užduočių vykdoma jūrų keliais.

Krovinių transportavimas vandeniu yra vienas ekonomiškiausių būdų, rekomenduojamas tuo atveju, kai krovinio gabenimo laikas neatlieka lemiamo vaidmens. Laivais transportuojami standartiniai ir šių reikalavimų neatitinkantys kroviniai, o itin didelė keliamoji galia leidžia plukdyti sunkius ir didelių gabaritų krovinius. Patikimi konteineriai apsaugo nuo fizinių pažeidimų ir leidžia transportuoti įvairios agregatinės būsenos produktus, t. y. kietas, birias ir skystas medžiagas. Įvertinus atskiro krovinio kiekį ir individualius jo išmatavimus, parenkami skirtingo dydžio transportavimo konteineriai.

UAB „Sadvitos transportas“ bendradarbiauja su patikimais partneriais, teikia pilnų konteinerių ir dalinių krovinių gabenimo paslaugas. Krovinių transportavimas vykdomas šalies vandenų keliais ir jūromis. Krovinių gabenimas jūra vertinamas dėl itin mažų transportavimo kaštų ir nenutrūkstamo krovinio judėjimo visą parą. Transportavimas vykdomas nepriklausomai nuo oro sąlygų ir metų laiko.

Puikiai išvystyta UAB „Sadvitos transportas“ logistikos infrastruktūra užtikrina, jog visi klausimai, susiję su jūrų transporto paslaugomis, bus išspręsti sklandžiai ir operatyviai. Bendrovėje dirbantys jūrų transporto ekspertai, įvertinę konkretaus krovinio ypatybes ir kliento lūkesčius, siūlo efektyvius, praktiškus ir konkurencingus sprendimus, realizuojančius konkrečios pramonės srities ir individualaus užsakovo poreikius. UAB „Sadvitos transportas“ teikia konteinerių pristatymo į (iš) jūrų uostų paslaugas, pildo su krovinių gabenimu susijusius dokumentus, atlieka muitinės tarpininko užduotis, teikia pilnai išvystytos infrastruktūros paslaugas, organizuoja krovinių paėmimo ir pristatymo darbus.

Susidomėjote? Susisiekite su mumis.

UAB „Sadvitos transportas“

Belfastas, Jungtinė Karalystė
+370 (610) 05999
sales@sadvita.co.uk

Privatumo politika

UAB „Sadvitos transportas“

Šilutės pl. 2, 318 kab.,
LT-91111 Klaipėda, Lietuva
+370 (656) 47307
sales@sadvitairko.lt

Įmonės kodas: 304124685
PVM kodas: LT1000009853811

Susisiekite su mumis