• Logistikos ir transporto paslaugos

Logistikos ir transporto paslaugos

Profesionalios logistikos ir transporto paslaugos jūrų, sausumos ir oro keliais. Ilgametę darbo patirtį turintys logistikos specialistai parinks optimaliausius krovinio gabenimo maršrutus laivais, lėktuvais, geležinkeliais ir automobiliais. UAB „Sadvitos transportas“ teikia krovinių sandėliavimo ir draudimo paslaugas, atstovauja kliento interesus muitinėse ir rengia krovinių transportavimo dokumentus.


KROVINIŲ GABENIMAS JŪRA

KROVINIŲ GABENIMAS JŪRA

UAB „Sadvitos Transportas“ bendradarbiauja su patikimais partneriais, teikia pilnų konteinerių ir dalinių krovinių gabenimo paslaugas. Krovinių transportavimas vykdomas šalies vandenų keliais ir jūromis. Krovinių gabenimas jūra vertinamas dėl itin mažų transportavimo kaštų ir nenutrūkstamo krovinio judėjimo visą parą. Transportavimas vykdomas nepriklausomai nuo oro sąlygų ir metų laiko.

Daugiau


KROVINIŲ PERVEŽIMAS ŽEME

KROVINIŲ PERVEŽIMAS ŽEME

UAB „Sadvitos Transportas“ teikia standartinių, ypatingų reikalavimų ir pavojingų krovinių gabenimo paslaugas, vykdo maisto ir skystųjų produktų transportavimo užduotis. Viena svarbiausių įmonės veiklų – rinktinių krovinių gabenimas – tai gana mažo dydžio krovinių surinkimas ir jų pristatymas gavėjams. Rinktinių krovinių transporto paslaugos vienu metu apima kelis užsakymus, t. y. ta pačia transporto priemone gabenamos skirtingos prekės vykstant į numatytą paskirties vietą, todėl klientams suteikiama galimybė lanksčiai reaguoti į rinkos poreikius ir, skiriant minimalias išlaidas transportavimui, palaikyti reikiamą asortimento lygį.

Daugiau


KROVINIŲ GABENIMAS ORU

KROVINIŲ GABENIMAS ORU

UAB „Sadvitos Transportas“ teikia profesionalias oro logistikos paslaugas. Krovinių transportavimas vykdomas į visas pasaulio valstybes, skraidinant standartinius, negabaritinius, pavojingus ir temperatūrinio režimo reikalaujančius krovinius. Bendrovė teikia krovinio dokumentų ruošimo ir tarpininkavimo muitinėse paslaugas. Klientui pageidaujant, UAB „SADVITOS TRANSPORTAS“ vykdo krovinių sandėliavimo, rūšiavimo ir pakavimo darbus, organizuoja krovinio paėmimo ir pristatymo užduotis.

Daugiau


KROVINIŲ GABENIMAS GELEŽINKELIU

KROVINIŲ GABENIMAS GELEŽINKELIU

UAB „Sadvitos Transportas“ siūlo transportavimo prekiniais vagonais paslaugas ir vykdo konteinerių pervežimo užduotis Rusijoje ir NVS šalyse. Traukinio vagonų įranga parenkama individualiai, atsižvelgiant į gabenamo krovinio savybes, tokiu būdu užtikrinant mažesnius transportavimo kaštus. Bendrovė vykdo pilnų ir dalinių krovinių gabenimą į (iš) pasirinktas geležinkelio krovinių stotis, teikia standartinės ir negabaritinės produkcijos transportavimo paslaugas, organizuoja krovinių sandėliavimo darbus ir paruošia krovinius tolimesniam jų gabenimui (teikia krovinių perkrovimo, rūšiavimo ir parengimo paslaugas).

Daugiau


MULTIMODALINIAI PERVEŽIMAI

MULTIMODALINIAI PERVEŽIMAI

UAB „Sadvitos Transportas“ teikia krovinių sandėliavimo paslaugas, rengia krovinio dokumentus ir atstovauja kliento interesams muitinėse, jūrų ir oro uostuose, stotyse. Multimodaliniai pervežimai ir jų schema parenkama įvertinus individualaus krovinio tipą, pristatymo vietą ir skubos reikalavimus. Skirtingomis transporto priemonėmis gali būti gabenami pilni ir daliniai kroviniai, pavojingi ir greitai gendantys produktai, ypatingų laikymo sąlygų reikalaujančios prekės. Krovinių pervežimui naudojamos saugios transporto priemonės ir patikima įranga, apsauganti krovinį nuo galimų fizinių pažeidimų.

Daugiau


KROVINIŲ DRAUDIMAS

KROVINIŲ DRAUDIMAS

UAB „Sadvitos Transportas“ siūlo patikimas krovinių draudimo paslaugas. Ilgametę darbo patirtį turintys specialistai, įvertinę konkretaus krovinio savybes ir individualius kliento lūkesčius, siūlo optimaliausias draudimo paslaugas ir konsultuoja visais draudimo klausimais. Bendrovė bendradarbiauja su patikimais partneriais, užtikrinančiais draudimo užduočių sklandumą ir patikimą gabenamo krovinio apsaugą.

Daugiau


SANDĖLIAVIMAS

SANDĖLIAVIMAS

UAB „Sadvitos Transportas“ teikia profesionalias sandėliavimo paslaugas įmonei priklausančiame ir bendrovės partnerių sandėliuose. Įmonė vykdo prekių krovos, rūšiavimo, pakavimo ir ženklinimo darbus, rūpinasi prekių judėjimo apskaita ir dokumentacija, teikia išsamias ataskaitas klientams. Sandėliavimas vykdomas moderniose 10 000 kv. m. patalpose, kuriose gali būti laikomi visų tipų kroviniai. UAB „SADVITOS TRANSPORTAS“ siūlo šildomas ir šaldomas saugojimo patalpas, kuriose sandėliuojami specialaus temperatūrinio režimo reikalaujantys kroviniai.

Daugiau


MUITINĖS TARPININKAS

MUITINĖS TARPININKAS

UAB „Sadvitos Transportas“ ruošia muitinės dokumentus, rūpinasi importo, eksporto ir tranzito procedūromis, pildo CMR ir TIR knygeles, ruošia TIR elektroninius duomenis. Bendrovė atstovauja klientus muitinėse, padeda gauti reikiamus leidimus, sertifikatus ir pažymas, rūpinasi muitinės atliekamų procedūrų kontrole ir konsultuoja visais muitinės dokumentacijos ir formalumų klausimais.

Daugiau

UAB „Sadvitos transportas“

Belfastas, Jungtinė Karalystė
+370 (610) 05999
sales@sadvita.co.uk

Privatumo politika

UAB „Sadvitos transportas“

Šilutės pl. 2, 318 kab.,
LT-91111 Klaipėda, Lietuva
+370 (656) 47307
sales@sadvitairko.lt

Įmonės kodas: 304124685
PVM kodas: LT1000009853811

Susisiekite su mumis