Krovinių draudimas

Krovinių draudimas

Krovinių draudimas yra viena svarbiausių sąlygų, užtikrinanti krovinių gabenimo sklandumą. Bendradarbiaudama su patikimomis draudimo bendrovėmis ir atsižvelgdama į visas planuojamo pervežimo subtilybes, bendrovė „Sadvitos transportas“ siūlo palankiausias draudimo kainas.

Svarbiausias draudimo paslaugų tikslas – užtikrinti transportuojamo krovinio saugumą. Krovinių draudimo paslaugos gali apimti visus pavojus, gręsiančius konkretaus draudimo metu, arba pagrindines krovinio sugadinimo ir sunaikinimo rizikas, pavyzdžiui, kai krovinį gabenančios transporto priemonės papuola į avarinę situaciją, kai sugriūna krovinių saugojimo sandėliai, kai krovinys pažeidžiamas dėl neatsargaus aptarnaujančio personalo elgesio, stichinių nelaimių ir t. t. Draudimo teikiama apsauga įsigalioja nuo tos akimirkos, kai transportuojami kroviniai išgabenami iš draudimo sutartyje numatytos vietos iki krovinio pristatymo vietos. Papildomas krovinių draudimas sumažina krovinio sugadinimo riziką ir apsaugo nuo papildomų nuostolių, transportuojant didelės vertės prekes.

UAB „Sadvitos transportas“ siūlo patikimas krovinių draudimo paslaugas. Ilgametę darbo patirtį turintys specialistai, įvertinę konkretaus krovinio savybes ir individualius kliento lūkesčius, siūlo optimaliausias draudimo paslaugas ir konsultuoja visais draudimo klausimais. Bendrovė bendradarbiauja su patikimais partneriais, užtikrinančiais draudimo užduočių sklandumą ir patikimą gabenamo krovinio apsaugą.

Krovinių draudimu gali būti draudžiamos prekės, transportuojamos visų rūšių transporto priemonėmis, kurios yra naudojamos krovinių pakrovimui ir iškrovimui. Kroviniai gali būti draudžiami vienkartiniu draudimu arba sudarant ilgalaikes draudimo sutartis. Pasirašyta draudimo sutartis padės išvengti galimų finansinių nuostolių ir ginčų, leis kontroliuoti verslo išlaidas ir užtikrins transportavimo darbų sklandumą.

Susidomėjote? Susisiekite su mumis.

UAB „Sadvitos transportas“

Belfastas, Jungtinė Karalystė
+370 (610) 05999
sales@sadvita.co.uk

Privatumo politika

UAB „Sadvitos transportas“

Šilutės pl. 2, 318 kab.,
LT-91111 Klaipėda, Lietuva
+370 (656) 47307
sales@sadvitairko.lt

Įmonės kodas: 304124685
PVM kodas: LT1000009853811

Susisiekite su mumis