Krovinių gabenimas geležinkeliu

Krovinių gabenimas geležinkeliu – ekonomiškai naudingiausias krovinių transportavimo būdas, leidžiantis gabenti įvairių matmenų, skirtingo svorio ir nestandartinių gabaritų prekes. Transportavimo išlaidos, lyginant jas su krovinių pervežimu automobiliniais keliais, sumažėja daugiau nei 30 proc.

Esminis krovinių pervežimo geležinkeliais privalumas – krovinių transportavimas mažesniais kaštais ir galimybė vienu metu gabenti daug skirtingų gabaritų ir svorio krovinių. Krovinių gabenimas geležinkeliu nepriklauso nuo metų laiko ir oro sąlygų, todėl gali būti vykdomas klientui patogiausiu laiku. Tvirti konteineriai ir įvairiarūšiai vagonai (cisterniniai, biraliniai, dengti vagonai, pusvagoniai ir kt.) apsaugo krovinį nuo fizinių pažeidimų ir žalingo aplinkos poveikio. Be to, geležinkelių keliais galima pervežti didelės apimties ir skirtingų agregatinių būsenų (skystus, kietus, birius, dujinius) krovinius.

UAB „Sadvitos transportas“ siūlo transportavimo prekiniais vagonais paslaugas ir vykdo konteinerių pervežimo užduotis Rusijoje ir NVS šalyse. Traukinio vagonų įranga parenkama individualiai, atsižvelgiant į gabenamo krovinio savybes, tokiu būdu užtikrinant mažesnius transportavimo kaštus. Bendrovė vykdo pilnų ir dalinių krovinių gabenimą į (iš) pasirinktas geležinkelio krovinių stotis, teikia standartinės ir negabaritinės produkcijos transportavimo paslaugas, organizuoja krovinių sandėliavimo darbus ir paruošia krovinius tolimesniam jų gabenimui (teikia krovinių perkrovimo, rūšiavimo ir parengimo paslaugas).

UAB „Sadvitos transportas“ parenka optimaliausius krovinio transportavimo maršrutus, tvarko su krovinio gabenimu susijusius dokumentus ir atstovauja klientų interesus muitinėse. Įmonė bendradarbiauja su patikimais ir ilgametę darbo patirtį turinčiais užsienio partneriais. Kvalifikuoti logistikos specialistai užtikrina vykdomų darbų sklandumą ir operatyvumą.

Susidomėjote? Susisiekite su mumis.

UAB „Sadvitos transportas“

Belfastas, Jungtinė Karalystė
+370 (610) 05999
sales@sadvita.co.uk

Privatumo politika

UAB „Sadvitos transportas“

Šilutės pl. 2, 318 kab.,
LT-91111 Klaipėda, Lietuva
+370 (656) 47307
sales@sadvitairko.lt

Įmonės kodas: 304124685
PVM kodas: LT1000009853811

Susisiekite su mumis