Multimodaliniai pervežimai

Multimodaliniai pervežimai

Multimodaliniai pervežimai – tai krovinių transportavimo būdas, kuomet numatytų prekių gabenimui panaudojamos kelios transporto rūšys, pvz., jūrų ir kelių, oro ir geležinkelių keliai. Multimodaliniai pervežimai organizuojami tuomet, kai krovinio gabenimas viena transporto rūšimi yra neįmanomas arba reikalauja labai daug laiko. Įveikiant didelius atstumus, multimodalinis transportavimas padeda sumažinti krovinio gabenimo kaštus, ypač tuo atveju, kai transportuojami didelės apimties ir maksimalaus svorio kroviniai.

Įvairiarūšio transporto organizavimui panaudojama visa logistikos sferos infrastruktūra, t. y. krovinio gabenimui būtini patikimi terminalai, modernios sandėliavimo patalpos, išplėtotos struktūros uostai, stotys ir t. t. Visų multimodalinių pervežimų dalyvių veiksmai turi būti tikslingi ir tarpusavyje suderinti. Siekdami užtikrinti krovinio transportavimo sklandumą ir operatyvumą, UAB „Sadvitos transportas“ vadovaujasi itin griežtais kokybės reikalavimais ir tikslaus grafiko prioritetais. Ilgametę darbo patirtį turintys logistikos specialistai, įvertinę konkretaus krovinio savybes ir kliento pageidavimus, siūlo rentabiliausius multimodalinio pervežimo variantus, parinkdami optimaliausius maršrutus ir optimizuodami krovinio transportavimo kaštus bei laiką.

UAB „Sadvitos transportas“ teikia krovinių sandėliavimo paslaugas, rengia krovinio dokumentus ir atstovauja kliento interesams muitinėse, jūrų ir oro uostuose, stotyse. Multimodaliniai pervežimai ir jų schema parenkama įvertinus individualaus krovinio tipą, pristatymo vietą ir skubos reikalavimus. Skirtingomis transporto priemonėmis gali būti gabenami pilni ir daliniai kroviniai, pavojingi ir greitai gendantys produktai, ypatingų laikymo sąlygų reikalaujančios prekės. Krovinių pervežimui naudojamos saugios transporto priemonės ir patikima įranga, apsauganti krovinį nuo galimų fizinių pažeidimų.

Susidomėjote? Susisiekite su mumis.

UAB „Sadvitos transportas“

Belfastas, Jungtinė Karalystė
+370 (610) 05999
sales@sadvita.co.uk

Privatumo politika

UAB „Sadvitos transportas“

Šilutės pl. 2, 318 kab.,
LT-91111 Klaipėda, Lietuva
+370 (656) 47307
sales@sadvitairko.lt

Įmonės kodas: 304124685
PVM kodas: LT1000009853811

Susisiekite su mumis