Sandėliavimas

Sandėliavimas

Sandėliavimas – viena svarbiausių krovinių transportavimo ir logistikos proceso dalių, užtikrinanti tinkamą krovinių apsaugą, prekių paskirstymą ir kontrolę. Svarbiausias sandėliavimo tikslas – pasirūpinti krovinio išlaikymu ir parengti prekes eksportui.

UAB „Sadvitos transportas“ teikia profesionalias sandėliavimo paslaugas įmonei priklausančiame ir bendrovės partnerių sandėliuose. Įmonė vykdo prekių krovos, rūšiavimo, pakavimo ir ženklinimo darbus, rūpinasi prekių judėjimo apskaita ir dokumentacija, teikia išsamias ataskaitas klientams. Sandėliavimas vykdomas moderniose 10 000 kv. m. patalpose, kuriose gali būti laikomi visų tipų kroviniai. UAB „Sadvitos transportas“ siūlo šildomas ir šaldomas saugojimo patalpas, kuriose sandėliuojami specialaus temperatūrinio režimo reikalaujantys kroviniai.

Bendrovės sandėliai įrengti patogioje vietoje su geru privažiavimu. Krovos darbus palengvina moderni technika ir kvalifikuotas personalas, galintis aptarnauti itin didelį krovinių srautą. Sandėliavimo patalpose įrengta 15 rampų, veikia moderni oro kontrolės ir ventiliacijos sistema, palaikanti konkrečiai produkcijai būtiną temperatūrą ir užtikrinanti efektyvią temperatūros ir drėgmės lygio kontrolę. Bendrovės sandėliuose įrengta efektyvi patalpų apsaugos sistema, perspėjanti apie gaisro pavojų ir vykdanti automatinio gesinimo funkcijas.

UAB „Sadvitos transportas“ sandėliuose įdiegta moderni krovinių apskaitos sistema, užtikrinti tikslų prekių judėjimą. Ilgametę darbo patirtį turintys specialistai informuoja klientus apie krovinio laikymo vietą, prekių likučius ir papildomus užsakymus. Krovinių saugumą užtikrina visą parą veikiantis apsaugos postas, apsauginės signalizacijos ir vaizdo stebėjimo sistemos. Bendrovė teikia neriboto laiko krovinių saugojimo paslaugas, atlieka prekių rūšiavimo, svėrimo, komplektavimo darbus, tvarko su krovinio saugojimu susijusius dokumentus, kontroliuoja produktų kokybės reglamentus, teikia krovinių iškrovimo, pakrovimo ir pristatymo paslaugas.

Susidomėjote? Susisiekite su mumis.

UAB „Sadvitos transportas“

Belfastas, Jungtinė Karalystė
+370 (610) 05999
sales@sadvita.co.uk

Privatumo politika

UAB „Sadvitos transportas“

Šilutės pl. 2, 318 kab.,
LT-91111 Klaipėda, Lietuva
+370 (656) 47307
sales@sadvitairko.lt

Įmonės kodas: 304124685
PVM kodas: LT1000009853811

Susisiekite su mumis