Krovinių pervežimas žeme

Krovinių pervežimas žeme – pilnų ir dalinių krovinių pervežimas kelių transportu. Transportavimo paslaugos grupuojamos į dvi atskiras kategorijas, t. y. vietinio ir tolimojo krovinių gabenimo paslaugas. Apie vietinį transportavimą kalbama tuomet, kai atstumas tarp prekių išsiuntėjo ir jų gavėjo nėra didelis, t. y., kai transporto priemonė į pradinį tašką gali sugrįžti tą pačią dieną. Tolimojo krovinių pervežimo paslaugos taikomos tuomet, kai krovinys gabenamas itin dideliais atstumais.

UAB „Sadvitos transportas“ sudaro optimaliausią krovinio gabenimo maršrutą, siūlo krovinių sandėliavimo ir muitinės tarpininko paslaugas. Bendrovė turi didelį kelių transporto priemonių parką, teikia įvairių gabaritų krovinių transportavimo paslaugas šalies viduje ir vykdo tarptautinius pervežimus.

Krovinių pervežimas žeme yra pati lanksčiausia krovinio gabenimo rūšis, leidžianti pervežti skirtingų matmenų ir skirtingo svorio krovinius. Laikydamasi griežto grafiko, bendrovė užtikrina itin tikslius krovinio išsiuntimo ir gavimo terminus. Kiekvienas maršrutas planuojamas individualiai, todėl pasiekiamos optimaliausios krovinio gabenimo sąnaudos. Ilgametę darbo patirtį turinti komanda suteiks operatyvią ir išsamią informaciją apie krovinio judėjimą ir užtikrins maksimalų krovinio saugumą.

UAB „Sadvitos transportas“ teikia standartinių, ypatingų reikalavimų ir pavojingų krovinių gabenimo paslaugas, vykdo maisto ir skystųjų produktų transportavimo užduotis. Viena svarbiausių įmonės veiklų – rinktinių krovinių gabenimas – tai gana mažo dydžio krovinių surinkimas ir jų pristatymas gavėjams. Rinktinių krovinių transporto paslaugos vienu metu apima kelis užsakymus, t. y. ta pačia transporto priemone gabenamos skirtingos prekės vykstant į numatytą paskirties vietą, todėl klientams suteikiama galimybė lanksčiai reaguoti į rinkos poreikius ir, skiriant minimalias išlaidas transportavimui, palaikyti reikiamą asortimento lygį.

Susidomėjote? Susisiekite su mumis.

UAB „Sadvitos transportas“

Belfastas, Jungtinė Karalystė
+370 (610) 05999
sales@sadvita.co.uk

Privatumo politika

UAB „Sadvitos transportas“

Šilutės pl. 2, 318 kab.,
LT-91111 Klaipėda, Lietuva
+370 (656) 47307
sales@sadvitairko.lt

Įmonės kodas: 304124685
PVM kodas: LT1000009853811

Susisiekite su mumis