Muitinės tarpininkas

Muitinės tarpininkas

Profesionalus muitinės tarpininkas palengvina sudėtingas muitines procedūras, užtikrina krovinio gabenimo ir sandėliavimo darbų sklandumą. UAB „Sadvitos transportas“ pildo muitinės dokumentus, rūpinasi muito mokesčiais ir teikia kitas su muito procedūromis susijusias paslaugas.

Muitinė yra atsakinga už mokesčių surinkimo bei nuostatų laikymosi kontrolę. Numatytos muitinės procedūros pradedamos šalyje, kurioje išsiunčiamas konkretus krovinys, ir baigiamos krovinio paskirties vietoje. Muitinės darbai ir muito mokesčiai padeda kontroliuoti šalies eksporto ir importo apimtis. Remdama teisėtą prekybą ir stiprindama atskirų verslo sektorių konkurencingumą, muitinė siekia užtikrinti teisingą muitų ir kitų mokesčių mokėjimo sistemą, kovoti su piratavimu, neteisėta, teroristine ir nusikalstama veikla. Muitinė kontroliuoja draudžiamų ar ribojamų krovinių pervežimų kontrolę, nustato importo ir eksporto mokesčių dydį, atsižvelgdama išvežamų ar įvežamų prekių pobūdį ir jų vertę.

UAB „Sadvitos transportas“ ruošia muitinės dokumentus, rūpinasi importo, eksporto ir tranzito procedūromis, pildo CMR ir TIR knygeles, ruošia TIR elektroninius duomenis. Bendrovė atstovauja klientus muitinėse, padeda gauti reikiamus leidimus, sertifikatus ir pažymas, rūpinasi muitinės atliekamų procedūrų kontrole ir konsultuoja visais muitinės dokumentacijos ir formalumų klausimais.

Muitinės tarpininkas užtikrina, kad visa muitinės dokumentacija bus tvarkinga ir tinkamai paruošta. UAB „Sadvitos transportas“ greitai ir profesionaliai sutvarko visas muitinės procedūras, su jomis susijusius dokumentus ir atstovauja klientams deklaruojant prekes. Klientui pageidaujant, atliekami prekių krovimo, rūšiavimo, pakavimo ir saugojimo darbai. Muitinės tarpininko paslaugos teikiamos remiantis Lietuvoje galiojančiomis nuostatomis, Europos Sąjungos reglamentais ir tarptautiniais reikalavimais.

Susidomėjote? Susisiekite su mumis.

UAB „Sadvitos transportas“

Belfastas, Jungtinė Karalystė
+370 (610) 05999
sales@sadvita.co.uk

Privatumo politika

UAB „Sadvitos transportas“

Šilutės pl. 2, 318 kab.,
LT-91111 Klaipėda, Lietuva
+370 (656) 47307
sales@sadvitairko.lt

Įmonės kodas: 304124685
PVM kodas: LT1000009853811

Susisiekite su mumis